Perşembe, 22 Mart 2018
.
22
Kahramanmaraş
.
chevron_left chevron_right
Gündem

AKSU TV’YE MİLLİ İRADE ÖDÜLÜ

2. Anadolu Medya Ödülleri sahiplerini buldu. Gecede ’15 Temmuz Şehit Ömer Halis Demir Milli İrade’ ödülü Aksu Televizyonu’na verildi.

140 Toplam Gösterim
AKSU TV’YE MİLLİ İRADE ÖDÜLÜ

Anadolu Yayıncılar Derneği’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Anadolu Medya Ödülleri Töreni Başkent Ankara’da yapıldı. Törene Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Öznur Çalık, Çiğdem Karaaslan, Cevdet Yılmaz, Ahmet Sorgun ve Fatih Şahin, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Milletvekilleri, Bakan Yardımcıları ve medya kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

AKSU TELEVİZYONU’NUN ÖDÜLÜNÜ CÜNEYT BEYİT ALDI

Gecede Anadolu’da yıla damgasını vuran medya kuruluşları ile çalışanlarına ödülleri verildi. ’15 Temmuz Şehit Ömer Halis Demir Milli İrade’ ödülüne layık görülen Aksu Tv’nin ödülünü Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Beyit, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’dan aldı.

21042-ch1-6122016-19_33_23mpg_000131316

15 Temmuz’daki hain darbe girişiminin önlenmesinde medyanın üstlendiği görevin önemine dikkat çekilen gecede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘dövizinizi bozdurun’ çağrısına destek istendi.

2. Anadolu Medya ödülüne layık görülen isimlerin Anadolu Medyası tarafından belirlendiğini belirten Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, bu sene 15 Temmuz sürecinde milli iradeye sahip çıkan demokrasi ve milli iradeden yana olan yayın kuruluşları ve kişiler göz önünde bulundurularak ödüllerin verildiğini söyledi.

Burhan ayrıca, 15 Temmuz sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Anadolu Medyasının canlı yayınlar yaparak meydanlarda nöbet tuttuğunu, 30 gün boyunca darbeye karşı yaptığı canlı yayınlarla Milli İradenin ve Demokrasinin yanında yer aldıklarını da belirtti.

Gecede ödül alan kişi ve kuruluşlardan bazıları şunlar:

Yılın Haber Spikerleri: Oğuz Haksever ve Semanur Sönmez YamanYılın Haber Ajansı: Anadolu AjansıYılın Televizyonu: TRTYılın Ses Sanatçıları: Yavuz Bingöl ve Zerrin ÖzerYılın Gazetecisi: Hande FıratYılın Spor Programı: Yüzde Yüz FutbolYılın Yarışma Programı: O Ses TürkiyeYılın STK’sı: KızılayYılın Yerel Gazetesi: Yeni Konya GazetesiYılın Dizi Oyuncuları: Oktay Kaynarca ve Esra Bilgiç

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı - Haber Scripti
1