Salı, 16 Temmuz 2019
.
26
Kahramanmaraş
.
chevron_left chevron_right
Siyaset

BAŞKAN ŞENGÜL: TÜRK DEMOKRASİSİ YENİDEN ŞAHA KALKMIŞTIR!

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül 23 Haziran İstanbul seçimi sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

5632 Toplam Gösterim
BAŞKAN ŞENGÜL: TÜRK DEMOKRASİSİ YENİDEN ŞAHA KALKMIŞTIR!

Başkan Şengül; “23 Haziran’da gerçekleşen İstanbul seçimlerinin Vatanımıza, Milletimize ve 16 Milyon nüfuslu İstanbul’lulara hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Başkan Şengül; “Yenilenen bu seçim üzerine birçok şey söylenebilir ve birçok kahramanı var. Bunların hepsine tek tek teşekkür etmemizde gerekir. Bütün bunları tek tek saymak yerine, Seçimin gerçek kahramanları olan 11 Milyon İstanbul seçmenlerini ve onların şahsında emeği geçen her partilimize, ittifak ortağımız olan İyi Partililere, Millet ittifakına destek veren tümsiyasi Parti Genel Başkanlarına ve üyelerine, önceki seçimde Cumhur İttifakına oy veren ama vicdanları yaralandığı için Ekrem İMAMOĞLU’na destek veren AKP ve MHP seçmenlerine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.”ifadelerinde bulundu.

BU SEÇİM TARİHTE YERİNİ ALACAKTIR!

Başkan Şengül konuşmasının devamında; “ Bu seçim Türk Siyasi tarihinde hiç unutulmayacak bir biçimde yerine alacaktır.” dedi.

Başkan Şengül: ‘’Hiçbir şey olmadı desek te, mutlaka bir şey olmuştur.” Söylemiyle “YSK’nın tabiri caizse cebimizde bulunan 20 TL’nin 5 TL’sinin Sahte veya Geçersizdir” kararıyla “Devlete bağlı seçim kurullarının kendi atamasını yaptığı sandık başkanlarının özürlü yani Devlet Kurumu personeli olmadığı demesi gibi” , “YSK başkanının Şubat ayında taşıma seçmen yok deyip Nisan ayında ‘Pardon varmış Ben görmemişim’” demesi gibi ,“13 Bin oy farkı için oyları çaldılar diyenlerin, 800 Bin oy farkı için ne diyeceklerini merak etmemiz gibi” Benim unutup , sizlerin aklına gelebilecek daha bir çok vardır elbette, tarihe geçecek olan , ama bu söylemlerden bir tanesi hiç belleklerden silinmeyecektir buna emin olun.” diye konuştu.

HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK EKREM ABİ!

Başkan Şengül Konuşmasında son olarak şu ifadelere değindi; “Küçük bir çocuğun, belki de Türk Siyasetini başka bir noktaya taşıyacako söylemi,“HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK EKREM ABİ” demesiyle Türk Demokrasisiyeniden şaha kalkmıştır. Bizlere oy vermese bile, tüm Türkiye’ye bu demokrasi şölenini yaşatan tüm İstanbul’lu seçmenlerimize yürekten şükranlarımızı sunuyoruz. Şimdi kazanmanın haklı gururunu yaşayacaksınız, gülüp eğleneceksiniz elbette, Hakkınızdır abartmadan bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ama böyle zamanlarda herkesin Atasından, dedesinden tavsiyeler dile Getirirler ya ; Benim babamda bizlere hep şunu söylerdi, “BAŞINIZ BÜYÜDÜKÇE , SİZ DAHA ÇOK KÜÇÜLMELİSİNİZ”

HABER: EMRE KAPLAN

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı - Haber Scripti
10.6869 sn / 3.43MB