Çarşamba, 22 Mayıs 2019
.
26
Kahramanmaraş
.
chevron_left chevron_right
Siyaset

CEYHAN, BABAOCAĞINDA; BİZİM DERDİMİZ VATAN!

Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Fatih Mehmet Ceyhan Kızıldamlar Köyünde Baba ocağında düzenlediği iftar programında “Bizim derdimiz koltuk değil, bizim derdimiz vatan’dır” dedi.

8224 Toplam Gösterim
CEYHAN, BABAOCAĞINDA; BİZİM DERDİMİZ VATAN!

Seçim Çalışmaları kapsamında Babaocağı Kızıldamlar köyünde iftar programı düzenleyen Ceyhan tüm batı köylerinden destek beklediğini belirterek köy sakinlerine destek çağrısı yaptı.

“BU DEVLET İMANLA KURULDU, ŞEHİTLERİMİZİN KANI İLE KURULDU, BUNU KİMSE YIKAMAZ”


Ceyhan Kızıldamlarda yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Biliyorsunuz bir seçim arifesindeyiz, 24 Haziran’da Devletimiz ve Milletimiz için önemli bir virajdayız. Bu seçimleri diğer genel seçimlerden ayrı görmemiz lazım, Bugün ülkemizin etrafı politik, ekonomik ve askeri olarak kuşatılmış durumda. İkinci bir kurtuluş harbi mücadelesi vermekteyiz. Ama aziz Türk Milletinin başından tarih boyunca Vatan hainleri hiç eksik olmadı. Ama onları tarihe gömen kahramanlar da eksik olmadı. Neymiş dolar fırlamış Euro uçmuş. Bu devlet dolarla mı kuruldu? Dolarla yıkılacak. Bu devlet imanla kuruldu, Şehitlerimizin kanı ile kuruldu, Bunu kimse yıkamaz.”


BİRİNCİ TURDA BU İŞİ BİTİRECEĞİZ!


Ceyhan, “ Bu seçimde biliyorsunuz büyüklerimiz bir ortaklık yaptı. Cumhur İttifakı buna Milletin aklı dedik Çünkü Cumhur İttifakı geleceğimizin teminatı Milletimizin Yükselişi olacak inşallah. 7 düvele karşı ne dedik bizim Reisi Cumhurumuz Recep Tayyip Bey dedik. İnşallah birinci turda oylarımızla bu işi bitireceğiz. Son zamanlarda görüyoruz ki bu birliktelikten rahatsız olanlar var, benim sizden ricam bunlara kulak asmayın. Bir kere daha buradan söz veriyoruz, bir kere daha dillendiriyoruz, bizim Reisi Cumhur adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ama güçlü meclis için Milletvekilliğinde oylarınızı Milliyetçi Hareket Partisine istiyoruz, kendimize istiyoruz, köyünüzün çocuğuna istiyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz. Bu topraktan çıkmış kardeşiniz olarak sizlerin derdini çok iyi biliyorum. Bu topraklarda yetişmiş okumuş ve cenabı Allahın yardımıyla buralara gelmiş bir kardeşiniz olarak eğer aziz Türk Milleti ve siz bize oylarınızı verirseniz, Ankara’ya gittiğimizde o koltuğa oturduğumuzda bizim huyumuz karakteriz değişmeyecekse Allah bize bunu nasip etsin, bizleri utandırmasın.”şeklinde konuştu.


“SEFER BİZDEN ZAFER ALLAHTAN, NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE”


Ceyhan konuşmasında son olarak şu ifadelere yer verdi; “ Bugün TBMM’de aziz Türk Milletini seven, bayrak dediğinde, din dediğinde, tüğleri diken diken olan, ölüme koşan bir Milletin cocukları olarak bugün PKK’yı temsil eden HDPlilerin mecliste vekil sayısı 60 iken, Milleti için ölüme değil de düğüne gider gibi giden Milliyetçi hareketin vekil sayısı 35 bunu bir sorgulayalım. Eğer bu gençlerin suçu vatanı sevmek, vatan için ölmek ise ve onun için meclise gidemiyorlarsa biz bu suçu işlemeye devam edeceğiz, vatanı sevmeye devam edeceğiz, meclise de gitmeyeceğiz. Bizim derdimiz mecliste koltuk sayısı değil bizim derdimiz vatan. Sefer bizden Zafer cenabı Allahtan Ne Mutlu Türküm Diyene”
HABER:EMRE KAPLAN

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı - Haber Scripti
10.6739 sn / 3.46MB