24 Haziran 2018 Seçiminde Oyunuz Hangi Partiye?
50
50
0
0
0
0
Oy kullandığınız için teşekkürler.
24 Haziran 2018 Seçiminde Oyunuz Hangi Partiye?
Toplam 2 Oy Kullanıldı
Pazartesi, 28 Mayıs 2018
.
27
Kahramanmaraş
.
chevron_left chevron_right
Gündem

KAHRAMANMARAŞ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU!

Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Yerel Yönetimler Sosyal projeler yarışmasında Büyükşehir belediyeleri arasında Türkiye 1.si oldu.

844 Toplam Gösterim
KAHRAMANMARAŞ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU!

ATO Congresium’da, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca  düzenlenen, “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”nda katılan Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti Yerel Yönetimler Sosyal projeler yarışmasında Büyükşehir belediyeleri arasında Türkiye 1.si oldu.

Türkiye birincisi olan Dezavantajlı gruplara yönelik Sosyal Rehabilitasyon Merkezi ve Maraş Oyuncakları Atölyesi projesinin ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alan Fatih Mehmet Erkoç şehrimize bambaşka bir gurur yaşattı…

FATİH MEHMET ERKOÇ’A ÖDÜLÜNÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VERDİ

“Belediyelerde Sosyal Politikalar” Proje Yarışması’nda 1. lik ödülüne layık görülen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ödülünü,   Ankara  Congresium Salonu’nda düzenlenen törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

“Belediyelerde Sosyal Politikalar” Proje Yarışması’nda 1. lik ödülünü aldıktan sonra teşekkür konuşması yapan Fatih Mehmet Erkoç;  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak “Dezavantajlı Guruplara Yönelik Sosyal Rehabilitasyon Merkezi ve Maraş Oyuncakları Atölyesi” Projesi ile bu ödülü kazandıklarını ifade ederek: “Engelsiz bir Kahramanmaraş’ için yaptığımız çalışmaların ve hizmetlerin karşılığı olarak Türkiye 1. liği ile ödüllendirildik. Bizleri bu ödüle layık gören AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığımıza ve Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye 1.’si olduğu “Belediyelerde Sosyal Politikalar” proje yarışmasında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 2., Sakarya Büyükşehir Belediyesi ise 3. Oldu.

Antalya ve Kocaeli Büyükşehir Belediyeleri ise mansiyon ödülüne layık görüldü.

 

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı - Haber Scripti
1