Pazartesi, 23 Nisan 2018
.
Kahramanmaraş
.
chevron_left chevron_right
Gündem

RAHMET AYINI ZAHMET AYINA ÇEVİRMEK İSTEYENLERİ ALLAH’A HAVALE EDİYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanlığı ve Göksun Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından Ramazan ayının bereketini paylaşmak ve iftar maneviyatını birlikte yaşamak amacıyla organize edilen iftar programı yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

340 Toplam Gösterim
RAHMET AYINI ZAHMET AYINA ÇEVİRMEK İSTEYENLERİ ALLAH’A HAVALE EDİYORUM

Program İlahi Sanatçıların söylediği duygu dolu ilahilerle başladı daha sonra Kuran-ı Kerim tilavetiyle devam eden programda Ülkü Ocaklı gençlerin servisini yaptığı yemek Ezanın okunması ile oruçlar açıldı. Yemek sonrası edilen dualara hep birlikte amin diyen MHP’liler iftar programı için yoğun emek veren İlçe Başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine ve Ülkü Ocaklı gençlere teşekkür ettiler. Başkan Üstün katılımcılara hoş geldiniz dileklerini bildirmesinin ardından birlik ve beraberliğin önemine değinerek şunları kaydetti.

“Rahmet ayını zahmet ayına çevirmek isteyenleri Allah’a havale ediyorum…”

ÜSTÜN “Bugün iftarımızın maneviyatını paylaşmak için bir araya geldik bizlere bu birlikteliği nasip eden yüce Allah’a hamdu senalar olsun. Bugün Erzurum ve Hakkâri’de şehadet şerbeti içen yiğitlerimize ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, yaralılarımıza ve gazilerimize ise acil şifalar diliyorum. Buradan gördüğüm kadarıyla birliğe, beraberliğe duyulan bir özlem var. Menfi duyguların güdülmeden karşılık beklenilmeden birbirinin elini sıkan halini hatırını soranların buluştuğu iftar programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. Bugün farklı bir mekanda buluşmayı planlamıştık ama maalesef Rahmet Ayı Ramazanı zahmet ayına çevirmeyi planlayanlar oldu, onları da Allah’a havale ediyorum. Kısa zaman içerisinde burayı düzenleyen emek veren ve hiçbir hizmeti aksatmadan yerine getiren yönetim kurulu üyelerime, Ülkücü gençlerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.” dedi.

İftar programına, Kahramanmaraş Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Süleyman Öner, Göksun Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Fatih Üstün, Geçmiş Dönem Göksun Belideye Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ramazan Hurç, Göksun Ülkü Ocakları Başkanı Hanifi Kolukısa, Mahalle Muhtarları, STK Başkanları, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanları, İlçe Ülkü Ocakları Başkanları, Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ülkü Ocakları Gençleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı - Haber Scripti
1