Pazartesi, 23 Nisan 2018
.
Kahramanmaraş
.
chevron_left chevron_right
Gündem

TÜM HİZMETLERİN TEMELİNDE İNSAN VAR

Kahramanmaraş Sütçü imam Üniversitesi(KSÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde Yoğum bakım üniteleri ve ameliyathanelerin açılışı gerçekleştirildi.

540 Toplam Gösterim
TÜM HİZMETLERİN TEMELİNDE İNSAN VAR

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, Kanramanmaraş Sütçü imam Üniversitesi(KSÜ) Rektörü Durmuş Deveci, akademisyenler ve sağlık çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen törende toplamda 50 yataklı yoğun bakım ünitesi ev 13 yataklı ameliyathanenin açılışı gerçekleştirildi.

Açılışta konuşma yapan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, “yapılan tüm hizmetlerin kaynağı insan odaklı” dedi.

Hükümetimizin en temel gayesi beden ve ruh sağlığı yerinde donanımlı nesiller yetiştirmek, diyen Kılıç, konuşmasına; “Üniversitemizin bütün fiziki mekanlarının iyileştirilmesi, bu iyileştirmeden hastanemizin de gereken desteği alması için el birliği ile elimizden gelen çabayı sürdürüyoruz. İnsanımıza hizmet sizlere hizmet bizler için bir şereftir. Nitekim hükümetimizin en temel hedeflerinden ikisi ruh sağlığı, beden sağlığı, akıl sağlığı yerinde eğitimli donanımlı nesiller yetiştirmek” diye devam etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç konuşmasına, hükümetin sağlık alanında büyük yatırımlarda bulunduğunu ifade ederek, şöyle devam etti:

“Yeni yoğun bakım ünitelerinin açılması, yeni ameliyathanelerin, yeni tedavi merkezlerinin açılması Kahramanmaraş halkı adına mutluluk vericidir. İnsan eşrefi mahlukat, insana hizmet etmek büyük bir şeref, biz böyle görüyoruz. Belediye olarak bu aşkla şevkle çalışıyoruz.”

Kahramanmaraş Sütçü İmam Rektörü Durmuş Deveci, kaliteli hizmet verebilmek için ne gerekiyorsa vereceklerini ifade etti.

whatsapp-image-2017-01-02-at-17-24-25-1

whatsapp-image-2017-01-02-at-17-24-25

whatsapp-image-2017-01-02-at-17-24-24-1

whatsapp-image-2017-01-02-at-17-24-24

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı - Haber Scripti
1