24 Haziran 2018 Seçiminde Oyunuz Hangi Partiye?
50
50
0
0
0
0
Oy kullandığınız için teşekkürler.
24 Haziran 2018 Seçiminde Oyunuz Hangi Partiye?
Toplam 2 Oy Kullanıldı
Pazartesi, 28 Mayıs 2018
.
29
Kahramanmaraş
.
chevron_left chevron_right
Spor

AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU’NA ADAY OLDU!

Kahramanmaraş’ta 8 Eylül’de yapılacak olan ASKF başkanlığı seçiminde aday olduğunu açıklayan A. Baki Kale, hedeflerinin amatörlere daha etkin hizmetler sunmak olduğunu söyledi.

884 Toplam Gösterim
AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU’NA ADAY OLDU!

Kahramanmaraş’ta Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (ASK) 14’üncü olağan genel kurulu, 8 Eylül 2017 Cuma günü saat 15.00’te Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Toplantı Salonunda yapılacak. Toplantı, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise, 15 Eylül 2017 tarihinde çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek.

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş İl Eski Temsilcisi Abdulbaki Kale, yapılacak olan olağan genel kurulda başkan adayı olduğunu açıklayarak; güçlü ve faal spor kulüpleri yöneticilerinden oluşan bir yönetimle amatör spor kulüplerine daha etkin ve layık olduğu hizmeti sunacaklarını söyledi. Listesinde kentin etkin spor adamlarının da olduğunu açıklayan Kale; amatör kulüplerin mevcut yönetimden bürokrasi dışında hizmet görmediğini belirterek, seçildiği takdirde amatör kulüplere hizmet için gecelerini gündüzlerine katacaklarını da söyledi.

 

Aynı zamanda ASKF genel başkan eski vekili ve yardımcılarından olan Kale, yaptığı acıkmada; ilçe kulüplerinin bugüne kadar ASKF yönetimlerinde yeterince yer almadığını ve bu nedenle de ilçelerde yeterli yönetim şansının olmadığını dile getirerek, şunları söyledi:

 

“Yönetimimizde ASKF’nin geçmişte deneyimli isimleri de bulunuyor. Ben de eski bir ASKF yöneticisiyim ve hizmetlerin daha etkin bir biçimde yürütülmesini sağlayacağım. Tüm ilçelerimizde de ASKF’nin varlığını hissettireceğiz. ASKF, Kahramanmaraş’ın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biridir ve bizlerde kuruşumuzun bu gücünü kullanarak başta yerel yönetimler olmak üzere daha etkin hizmeti almak için gayret göstereceğiz.

 

Kahramanmaraş’ta Amatör Spor Evi oluşturarak; hakemlerimiz, antrenörlerimiz, diğer spor görevlilerimizin kulüplerimizle daha sağlıklı bir iletişim sağlamasını temin edeceğiz. Kahramanmaraş’ta başta futbol olmak üzere, spor müsabakaları eskiden olduğu gibi tek bir futbol sahası, tek bir spor salonu, tek bir spor tesisinde oynanmıyor. ASFK olarak bizler bu gelişmelere sıkı bir şekilde ayak uydurarak Kahramanmaraş’ta ASKF’nin nasıl bir hizmet ağı oluşturacağını da tüm kulüplerimize hissettireceğiz.”

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı - Haber Scripti
1