KÜNYE - Maraş Aktüel | Kahramanmaraş HaberleriMaraş Aktüel | Kahramanmaraş Haberleri

24 Ekim 2020 - 02:43

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Maraş Aktüel İnternet Hizmetleri Adına
Sibel Atıcı – sibel@marasaktuel.com.tr

Haber Editörleri / News Editors


Kaan Çakıroğlu – kaan@marasaktuel.com.tr
Muhammed Atıcı – muhammed@marasaktuel.com.tr
Ali Karaaslan – ali@marasaktuel.com.tr

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor


Onur Dağaçan – onur@marasaktuel.com.tr

Reklam Rezervasyon / Ad Reservation


Reklam ve tanıtım yazısı çalışmalarımız hakkında tüm detaylar için aşağıdaki adrese mail gönderebilirsiniz.
(reklam@marasaktuel.com.tr)

Basın Bülteni / Press Release

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri haber gönder bağlantısı ile veya aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(haber@marasaktuel.com.tr)

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Abdullah Tombul
(Belli Hukuk Bürosu)

Adres / Adress

İsmet Paşa Mah. Yeni Hükümet Cad. Meram Apt. Kat: 4 No:6 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş

Yazılım / Software

TheWP Dijital Çözümler

Yer Sağlayıcı / Location Provider

Veridyen Bilişim Teknolojileri

MARAŞ AKTÜEL ANADOLU AJANSI ABONESİDİR.

MARAŞ AKTÜEL TÜRKİYE GAZETECİLER FEDERASYONU (TGF) KAHRAMANMARAŞ GAZETECİLER CEMİYETİ ÜYESİDİR.