Salı, 16 Temmuz 2019
.
26
Kahramanmaraş
.
chevron_left chevron_right
Siyaset

BAŞKAN ŞENGÜL; “PAZARCIK'TA DSP, İSTANBUL’DA CHP DİYORSUN!”

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül, 31 Mart Yerel seçimlerinde DSP Pazarcık Belediye Başkan Adayının İstanbul’da CHP’yi desteklemesini eleştirdi!

6928 Toplam Gösterim
BAŞKAN ŞENGÜL; “PAZARCIK'TA DSP, İSTANBUL’DA CHP DİYORSUN!”

Başkan Şengül Yaptığı Açıklama’da; Madem CHP’yi Seviyordun neden CHP Genel Başkan Yardımcılarına hakaret ettin?” dedi.

NEDEN MASUM, DÜRÜST İNSANLARIN DUYGULARIYLA OYNADIN!

Başkan Şengül; “23 Haziran seçimlerinde başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her karış toprağında ‘’Her Şey Çok Güzel Olacak’’ diye ciddi bir mücadele veriyoruz. Sizlerin de canı yürekten çaba harcadığınızı biliyorum.Kahramanmaraş İl Örgütümüz, Milletvekilimiz ile birlikte İstanbul’da gerekli çalışmaları yaparak, Kahramanmaraş’lı hemşerilerimiz ve Derneklerimizle bir araya gelmişlerdir. Her birinizin de emek verdiği bu ortamda ‘’ne idüğü’’ belirsiz bazı kişiler yine sahne aldığını görüyoruz. Son yerel seçimlerde Pazarcık’ta seçimi kayıp etmemize neden olan, ortada dönen şaibelerle ilgili herhangi bir açıklama da yapmayan DSP Pazarcık Adayının ,İstanbul CHP İlçe binalarında boy boy poz vermesi, abesle iştigal değil midir? Madem CHP’yi bu kadar seviyordun (!) Neden CHP Genel Başkan Yardımcılarına hakaret ettin? Neden Pazarcık’ta masum, dürüst insanların duygularıyla oynadın?Pazarcık’ta DSP, İstanbul’da CHP diyorsun! Yoksa CHP’den yeni beklentilerin mi var?”

CHP NİTELİKLİ İNSANLARIN BULUNDUĞU BİR PARTİDİR!

Başkan Şengül; “Unutulmasın ki : CHP şahsi çıkar ve menfaatleri için partiyi kullananlar değil, toplum menfaatlerini koruyup kollayan nitelikli insanların bulunduğu bir partidir.Açık çağrımızdır; CHP İlçe Binalarını gezmek için kimsenin eteğinden tutmana gerek yok. Çünkü ‘’takke düşerse kel görünür.’’Bak Kağıthane İlçe Başkanlığı senin girişini yasaklamış. Bütün bunları tek başına inat ederek yapmak yerine Pazarcık’ta yalan yanlış bilgilerle oylarını aldığın masum dürüst insanlardan özür dile ve ben hata yaptım de! Aksi halde, CHP’den sonra DSP de sana tüm kapıları kapatır.”

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı - Haber Scripti
10.8235 sn / 3.43MB