Perşembe, 27 Haziran 2019
.
26
Kahramanmaraş
.
chevron_left chevron_right
Yerel

BAŞKAN TIRAŞ: ELBİSTAN’A BİN KAT HİZMET GELİYOR

Elbistan Belediye Başkanı Ahmet Tıraş, geçtiğimiz günlerde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanıtım Medya Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ile yaptığı görüşme sonrası Elbistan’a müjdeli haberlerle döndü.

18048 Toplam Gösterim
BAŞKAN TIRAŞ: ELBİSTAN’A BİN KAT HİZMET GELİYOR

Kamu Kurum Müdürleri ve STK lar ile yapılan bilgilendirme toplantısında konuşan Başkan Tıraş, Elbistan için müjdelerde döndüklerini, Elbistan’a bin kat hizmetin geleceğini belirtti.

Elbistan Belediye Başkanı Ahmet Tıraş; “ Ankarada ki toplantımızdan ilçemize yapılacak bir çok proje müjdesi ile döndük. Bölgemizde Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal gibi bir değerimiz var. Elbistan için 2023 hedefleri olduğunu dile getirdi. Kendisinden belli müjdeler aldık. Elbistan için çok büyük düşünceleri var. 2023’te de Elbistan’a çok daha güzel haberler vereceğini biliyoruz. Elbistanlı, Elbistan’ı tanıyamayacak. Geriye dönük kayıplarımız 5 katı ile çarpılarak sayın bakanımızın sayesinde dönecek. ÇEKÜL Vakfı’nın Elbistan için yapacağı çalışmalar, 5 yıl içerisinde bitecek. ÇEKÜL Vakfı, Uzun Çarşı’nın oradan taş döşemesine başlayarak Selçuklu mimarisini oturtmaya başlayacak. Mart’ın içinde çalışmalarımız başlayacak. Çok büyük bütçeli bir çalışma olacak. Değerlerimize sahip çıkmamız lazım. Elbistan’ımıza 1 tane ambulans geldiğinde davul-zurna ile karşılıyorduk. Ambulansların bin katı Elbistan’a hizmet geliyor; yüzümüz de çok aşırı gülmüyor. Vatandaşımız bunlar zaten gelecekti diyor. Sayın Bakanımız, Kültürhan’ı 1 saat içerisinde yatırım programına aldırdı. Biz, kendisine ayda 1 proje sunsak almama imkanımız yok. Elbistan’ın eksikleri varsa Elbistanlının ve bizim suçumuz. Ankara’da çok güçlü bir genel başkan yardımcımız var.”

 

VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı - Haber Scripti
11.0941 sn / 3.59MB