Çarşamba, 25 Nisan 2018
.
Kahramanmaraş
.
chevron_left chevron_right
Gündem

KAHRAMANMARAŞ’TA SANAYİCİLER BİR ARAYA GELDİ

Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD)   Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş şubesine nezaket ziyaretinde bulundu.

1200 Toplam Gösterim
KAHRAMANMARAŞ’TA SANAYİCİLER BİR ARAYA GELDİ

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Ziyarette konuşan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş şube Başkanı Atıf Şirikci, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Birlik ve beraberliğin önemine değinen Şirikci konuşmasını şöyle sürdürdü: “MÜSİAD hem şehrimizde hem ülke genelinde hem de uluslararası kulvarda güçlü bir sivil toplum kuruluşudur. Bizler bu şekilde bir araya gelerek istişare toplantıları yaparak şehrimize ve ülkemize daha fazla katkı sağlayacağız ve daha iyi projelere imza atacağız. Biz Kahramanmaraş sanayicileri olarak MÜSİAD olarak her zaman duruşumuz bellidir. 28 Şubat, 17-25 Aralık ve 15 Temmuz süreçlerinde olduğu gibi her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız.”

Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD)   Başkanı Ali Arpasatan ise yerelde ve genelde yapacakları projelerinin takipçisi olacaklarını belirterek: “Memleketimizde çok fazla sivil toplum kuruluşu yok. Mevcut sivil toplum kuruluşlarının da bir dayanışma ve istişare içerisinde olup, şehrimize gerekli olan her desteği vermek, iktidara projeler sunmak ve takipçisi olmak açısından dayanışma içerisinde olmamız çok önemlidir. Önümüzdeki dönemde MÜSİAD’la olan işbirliğimiz artarak devam edecektir. Hem yerelde hem merkezde projelerimizin takipçisi olacağız”ifadelerini kullandı.

Ziyarette KASİAD’tan yönetim kurulu Başkan yardımcısı Hacı Kamil Uncu, yönetim kurulu Başkan yardımcısı Mehmet Cihat Sezal, yönetim kurulu üyelerinden Erol Büyükdereli, Uğur Toka, Cihangir Çalık, Mehmet Ongun, Ahmet Serkan Tanrıverdi ve genel sekreter Ahmet Görgülü yer aldı.

MÜSİAD’tan ise yönetim kurulu Başkan yardımcısı Mustafa Buluntu, yönetim kurulu başkan yardımcısı Selatin Sandaloğlu yönetim kurulu üyelerinden Mustafa Narlı, Ökkeş Kır, Gaffar Akarca, Bünyamin Dokumacı, Haluk Şerbetçi ve Yaşar İster’de hazır bulundu.

3 4

 

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı - Haber Scripti
1