24 Haziran 2018 Seçiminde Oyunuz Hangi Partiye?
25
50
25
0
0
0
Oy kullandığınız için teşekkürler.
24 Haziran 2018 Seçiminde Oyunuz Hangi Partiye?
Toplam 4 Oy Kullanıldı
Pazartesi, 18 Haziran 2018
.
28
Kahramanmaraş
.
Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Maraş Aktüel İnternet Hizmetleri Adına

Sibel Atıcı – sibel@marasaktuel.com.tr

Haber Editörleri / News Editors

Kaan Çakıroğlu – kaan@marasaktuel.com.tr

Muhammed Atıcı – muhammed@marasaktuel.com.tr

Ali Karaaslan – ali@marasaktuel.com.tr

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Onur Dağaçan – onur@marasaktuel.com.tr

Reklam Rezervasyon / Ad Reservation

Reklam ve tanıtım yazısı çalışmalarımız

hakkında tüm detaylar için aşağıdaki adrese mail gönderebilirsiniz.

(reklam@marasaktuel.com.tr)

Basın Bülteni / Press Release

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri

aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

(haber@marasaktuel.com.tr)

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Abdullah Tombul

(Belli Hukuk Bürosu)

Adres / Adress

İsmet Paşa Mah. 9.Sokak Çıngıllıoğlu Apt. Kat:3 No:5 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş

Yazılım / Software

Hokkasoft Özel Haber Yazılımı

Yer Sağlayıcı / Location Provider

Hokkaweb İnternet Hizmetleri

MARAŞ AKTÜEL ANADOLU AJANSI ABONESİDİR.

Haber Yazılımı - Haber Scripti
1