Salı, 20 Mart 2018
.
21
Kahramanmaraş
.
chevron_left chevron_right
Gündem

SÜTÇÜ İMAM TORUNLARI İLE AHMED-İ HANİ’NİN TORUNLARI BULUŞTU!

Ak Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, Ak Parti Genel Merkezi tarafından kardeş şehir olarak belirlenen Ağrı’ya gönül köprüsü kurdu.

60 Toplam Gösterim
SÜTÇÜ İMAM TORUNLARI İLE AHMED-İ HANİ’NİN TORUNLARI BULUŞTU!

Ak Parti Genel Merkezi tarafından başlatılan bir uygulama ile aralarında 820 kilometrelik bir mesafede olan Kahramanmaraş ve Ağrı arasında gönül köprüsü kuruldu.

Ağrı’nın en işlek caddelerinden biri olan Cumhuriyet Caddesi’ne 3 bin kişilik iftar masası oluşturuldu.

Caddeye kurulan platforma çıkarak açıklama yapan Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir burada yapmış olduğu açıklamada, “‘Bir ak partili olarak Türkiye’nin neresinde olursa olsun her vatandaş bizim kardeşimizdir’ diyen Özdemir, “Onların buralarda yaşadıkları her sıkıntıyı biz Kahramanmaraş’tan hissederiz. Biz onun için buraya geldik. Genel Merkez Bosna’ya da gidin dese oraya gideceğiz belki de Filistin’e gidin diyecek. Biz Dünya’nın neresinde kardeşimiz varsa onunla birlikte kalbimiz atar, onun ne ihtiyacı varsa onunla olmak isteriz. Yalnız bunu bir ihtiyaç alışverişi gibi değerlendirilmemesi gerekmekte. Uzakta bir kardeşimiz varmış gidip onları ziyaret edelim düşüncesiyle davranmalıyız.” İfadelerini kullandı.

 

 Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Özdemir, “Kardeşimiz olan Ağrı’ya bütün belediye başkanlarımızı, bütün ilçe başkanlarımızı ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızın kıymetli başkanlarını, değerli işadamlarımızı güzide basın mensubu arkadaşlarımızı ve teşkilatımızın tamamı ile kardeş şehrimiz Ağrı’ya gelmiş bulunmaktayız. Sütçü İmamın torunları ile Ahmed-i Hani’nin torunları buluştu“ dedi.

Özdemir, Ağrı’da misafir edilmenin mutluluğunu ve hazzını yaşarken Ağrı’dan bir heyetinde ileri bir tarihte Kahramanmaraş’a gelmesini temenni etti.

  

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı - Haber Scripti
1